Ubezpieczenie na Życie i Zdrowotne

Alt Text
Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i Twoich bliskich wybierając najlepsze ubezpieczenie na życie oraz zdrowotne.

Jedno co można powiedzieć o przyszłości na pewno to to, że jest niepewna. Jest wiele powodów, dla których warto zadbać o swoje finanse. Przede wszystkim w przypadku zdrowia.  Zabezpieczenie Twoje i Twojej rodziny jest niezwykle ważne. W pewnym momencie życia ubezpieczenie staje się niezbędne. Wiele się słyszy o tragicznych sytuacjach w jakich znajdują się rodziny. Na przykład ciężka choroba, która dopada ojca jako jedynego żywiciela rodziny. Innymi słowy, rodzina zostaje pozbawiona środków do życia. Dlatego nauczeni doświadczeniem innych, warto pomyśleć o sobie już teraz.

Dzięki niemu można zabezpieczyć siebie, a w szczególności swoją rodzinę na wypadek:
– śmierci
– poważnej choroby
– nieszczęśliwego wypadku

Jeśli chcesz uchronić siebie i swoją rodzinę przed konsekwencjami nieprzewidzianych zdarzeń, przeanalizuję Twoją sytuację, dobiorę najlepsze ubezpieczenie i przeprowadzę przez formalności. Zapewnij sobie ale i także swojej rodzinie wsparcie finansowe w ważnych i trudnych chwilach.

Pomoc doradcy kredytowego- dlaczego warto?

Często zdarza się, że bierzemy pod uwagę zabezpieczenie finansowe tylko nie wiemy jak się za to zabrać. Z pomocą chętnie przyjdzie doradca kredytowy i finansowy. Ekspert kredytowy na podstawie swojej wiedzy i swoje doświadczenie w branży finansowej najpierw oceni Twoje możliwości. Przeprowadzi analizę Twojej sytuacji finansowej, oczekiwań i celów. Potem opracuje dla Ciebie plan realizacji założonych celów. Plan zostanie tak opracowany aby spełniał on maksymalnie Twoje możliwości i oczekiwania. W następnym kroku Doradca kredytowy dobierze odpowiednie narzędzia finansowe. Innymi słowy, przedstawi najlepszą dla Ciebie ofertę. Jeżeli przygotowana oferta będzie dla Ciebie interesująca jak również spełniała Twoje oczekiwania można przejść do etapu końcowego.

Doradca finansowy w przystępny sposób prowadzi Cię przez meandry rynku produktów finansowych. Innymi słowy przeprowadzi przez wszelkie formalności. Co ważne, na każdym etapie sięgania po wybrany produkt bankowy, możesz liczyć na wsparcie doradcy. Doradca kredytowy bardzo chętnie odpowie na każde Twoje pytanie i rozwieje napotkane wątpliwości. Jeżeli chciałbyś zadbać o swoje finanse z pomocą doradcy to skontaktuj się ze mną, Jarosławem Siekierą- ekspertem kredytowym i finansowym. Z moją pomocą klienci uzyskali ponad 430 kredytów hipotecznych na kwotę 115.000.000 zł.

W ramach mojej usługi:

Services Image

Przeprowadzę analizę Twojej sytuacji finansowej, możliwości, oczekiwań i celów.

Services Image

Opracuję plan realizacji celów.

Services Image

Dobiorę odpowiednie narzędzia finansowe.

Services Image

Przeprowadzę przez formalności.