Kredyty hipoteczne

Alt Text
Kredyty hipoteczne są najczęściej wybieraną formą wsparcia finansowego.

Większość transakcji na rynku nieruchomości finansowana jest kredytem hipotecznym. Pomagam w jego uzyskaniu wszystkim tym, którzy planują zakup mieszkania, gotowego domu, działki budowlanej lub budowę domu. Przeprowadzę Cię przez każdy etap tego złożonego procesu uzyskania kredytu takiego jak kredyty hipoteczne, tj.:

1. Zbadanie możliwości finansowych.
2. Dobór najlepszej oferty kredytowej.
3. Proces kredytowy w banku.
4. Negocjacje oferty.
5. Uruchomienie kredytu.

Pomagam również w uzyskaniu kredytu na zakup lokalów użytkowych, pożyczek hipotecznych na cel dowolny, konsolidacji kredytów, zamiany kredytu mieszkaniowego na tańszy itp.

Zrealizuj swoje plany mieszkaniowe dzięki kredytowi hipotecznemu i spełniaj marzenia.

Pomoc doradcy kredytowego- dlaczego warto?

Często zdarza się, że bierzemy pod uwagę zabezpieczenie finansowe tylko nie wiemy jak się za to zabrać. Z pomocą chętnie przyjdzie doradca kredytowy i finansowy. Ekspert kredytowy na podstawie swojej wiedzy i swoje doświadczenie w branży finansowej najpierw oceni Twoje możliwości. Przeprowadzi analizę Twojej sytuacji finansowej, oczekiwań i celów. Potem opracuje dla Ciebie plan realizacji założonych celów. Plan zostanie tak opracowany aby spełniał on maksymalnie Twoje możliwości i oczekiwania. W następnym kroku Doradca kredytowy dobierze odpowiednie narzędzia finansowe. Innymi słowy, przedstawi najlepszą dla Ciebie ofertę. Jeżeli przygotowana oferta będzie dla Ciebie interesująca jak również spełniała Twoje oczekiwania można przejść do etapu końcowego.

Doradca finansowy w przystępny sposób prowadzi Cię przez meandry rynku produktów finansowych. Innymi słowy przeprowadzi przez wszelkie formalności. Co ważne, na każdym etapie sięgania po wybrany produkt bankowy, możesz liczyć na wsparcie doradcy. Doradca kredytowy bardzo chętnie odpowie na każde Twoje pytanie i rozwieje napotkane wątpliwości. Jeżeli chciałbyś zadbać o swoje finanse z pomocą doradcy to skontaktuj się ze mną, Jarosławem Siekierą- ekspertem kredytowym i finansowym. Z moją pomocą klienci uzyskali ponad 430 kredytów hipotecznych na kwotę 115.000.000 zł.

W ramach mojej usługi:

Services Image

Przeprowadzę analizę Twojej sytuacji finansowej, możliwości, oczekiwań i celów.

Services Image

Opracuję plan realizacji celów.

Services Image

Dobiorę odpowiednie narzędzia finansowe.

Services Image

Przeprowadzę przez formalności.