Oszczędzanie i inwestowanie

Alt Text
Odkładanie pieniędzy- znasz to?

Oszczędzanie i inwestowanie- Pomnażaj swoje finanse.

Oszczędzanie jest Ci znane? Zgromadziłeś jakąś kwotę pieniędzy i nie wiesz jak ją bezpiecznie ulokować? A może dopiero dojrzałeś do tej decyzji i chcesz zacząć oszczędzać? Chętnie pomogę Ci znaleźć najlepsze, najbardziej efektywne rozwiązanie.

Do tej pory realizowałem z moimi klientami między innymi następujące cele:
– zabezpieczenie przyszłości dzieci
– zabezpieczenie środków na życie po zakończeniu aktywności zawodowej (plany emerytalne itp.)
– pomnażanie zgromadzonego majątku
– plany rentierskie (korzystanie z oszczędności z jednoczesnym ich pomnażaniem).

Skorzystaj z wielu możliwości oszczędzania pieniędzy. Warto oszczędzać, ponieważ zaoszczędzone pieniądze możesz wpłacić na fundusz inwestycyjny, który pozwoli Ci je pomnażać. Skorzystaj z pomocy eksperta i zacznij oszczędzać już dziś.

Pomoc doradcy kredytowego- dlaczego warto?

Często zdarza się, że bierzemy pod uwagę zabezpieczenie finansowe tylko nie wiemy jak się za to zabrać. Z pomocą chętnie przyjdzie doradca kredytowy i finansowy. Ekspert kredytowy na podstawie swojej wiedzy i swoje doświadczenie w branży finansowej najpierw oceni Twoje możliwości. Przeprowadzi analizę Twojej sytuacji finansowej, oczekiwań i celów. Potem opracuje dla Ciebie plan realizacji założonych celów. Plan zostanie tak opracowany aby spełniał on maksymalnie Twoje możliwości i oczekiwania. W następnym kroku Doradca kredytowy dobierze odpowiednie narzędzia finansowe. Innymi słowy, przedstawi najlepszą dla Ciebie ofertę. Jeżeli przygotowana oferta będzie dla Ciebie interesująca jak również spełniała Twoje oczekiwania można przejść do etapu końcowego.

Doradca finansowy w przystępny sposób prowadzi Cię przez meandry rynku produktów finansowych. Innymi słowy przeprowadzi przez wszelkie formalności. Co ważne, na każdym etapie sięgania po wybrany produkt bankowy, możesz liczyć na wsparcie doradcy. Doradca kredytowy bardzo chętnie odpowie na każde Twoje pytanie i rozwieje napotkane wątpliwości. Jeżeli chciałbyś zadbać o swoje finanse z pomocą doradcy to skontaktuj się ze mną, Jarosławem Siekierą- ekspertem kredytowym i finansowym. Z moją pomocą klienci uzyskali ponad 430 kredytów hipotecznych na kwotę 115.000.000 zł.

W ramach mojej usługi:

Services Image

Przeprowadzę analizę Twojej sytuacji finansowej, możliwości, oczekiwań i celów.

Services Image

Opracuję plan realizacji celów.

Services Image

Dobiorę odpowiednie narzędzia finansowe.

Services Image

Przeprowadzę przez formalności.