Kredyty firmowe

Alt Text
Kredyty firmowe czyli finansowanie zewnętrzne to codzienność dla firm.

Dzięki niemu są w stanie zwiększyć skalę działalności, przeprowadzić procesy rozwojowe, wejść na nowe rynki itp.
Mogę pomóc Ci uzyskać kredyty firmowe takie jak:
kredyty obrotowe,
– kredyty inwestycyjne,
– leasing na środki trwałe jak i nieruchomości,
– kredyty deweloperskie.

W ramach mojej usługi sprawdzam możliwości finansowania, pomagam w przygotowaniu dokumentacji, przeprowadzam przez procedury. Dzięki mnie otrzymasz najtańsze możliwe finansowanie, szybko i przy minimum formalności. Współpracuję z firmą konsultingową, która od wielu lat specjalizuje się w pozyskaniu dotacji z funduszy europejskich i państwowych.

Pomoc doradcy kredytowego- dlaczego warto?

Często zdarza się, że bierzemy pod uwagę zabezpieczenie finansowe tylko nie wiemy jak się za to zabrać. Z pomocą chętnie przyjdzie doradca kredytowy i finansowy. Ekspert kredytowy na podstawie swojej wiedzy i swoje doświadczenie w branży finansowej najpierw oceni Twoje możliwości. Przeprowadzi analizę Twojej sytuacji finansowej, oczekiwań i celów. Potem opracuje dla Ciebie plan realizacji założonych celów. Plan zostanie tak opracowany aby spełniał on maksymalnie Twoje możliwości i oczekiwania. W następnym kroku Doradca kredytowy dobierze odpowiednie narzędzia finansowe. Innymi słowy, przedstawi najlepszą dla Ciebie ofertę. Jeżeli przygotowana oferta będzie dla Ciebie interesująca jak również spełniała Twoje oczekiwania można przejść do etapu końcowego.

Doradca finansowy w przystępny sposób prowadzi Cię przez meandry rynku produktów finansowych. Innymi słowy przeprowadzi przez wszelkie formalności. Co ważne, na każdym etapie sięgania po wybrany produkt bankowy, możesz liczyć na wsparcie doradcy. Doradca kredytowy bardzo chętnie odpowie na każde Twoje pytanie i rozwieje napotkane wątpliwości. Jeżeli chciałbyś zadbać o swoje finanse z pomocą doradcy to skontaktuj się ze mną, Jarosławem Siekierą- ekspertem kredytowym i finansowym. Z moją pomocą klienci uzyskali ponad 430 kredytów hipotecznych na kwotę 115.000.000 zł.

W ramach mojej usługi:

Services Image

Przeprowadzę analizę Twojej sytuacji finansowej, możliwości, oczekiwań i celów.

Services Image

Opracuję plan realizacji celów.

Services Image

Dobiorę odpowiednie narzędzia finansowe.

Services Image

Przeprowadzę przez formalności.